[02/06/2013] Strażacki pokaz na Dzień Dziecka

W odpowiedzi na zaproszenie uczniów oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Mlęcinie, zorganizowaliśmy pokaz gaśniczy przy użyciu naszego sprzętu, podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka. Dzieci z Mlęcina oraz okolicznych miejscowości miały dzięki temu okazje by zobaczyć z czego się składa podstawowy ekwipunek strażaka, jak wygląda wnętrze wozu bojowego, wejść na drabinę „strażacką” czy też sprawdzić swe siły w obsłudze linii gaśniczej.

Do zobaczenia za rok!