[07/05/2013] Apel w Szkole Podstawowej w Mlęcinie – Dzień Strażaka

W dniu 7 maja zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Mlęcinie na uroczystość z okazji Dnia Strażaka. Naszą jednostkę reprezentowali: dh Ryszard Chróścik (Prezes), dh Wincenty Bartnicki (Naczelnik) oraz druhowie z JOT OSP Paweł Bartnicki, Maciej Jagliński oraz Karol Mudant. Grono pedagogiczne zorganizowało uroczysty apel, uczniowie recytowali wiersze, druhowie opowiadali o naszej służbie. Po apelu zorganizowaliśmy pokaz z użyciem naszego (skromnego) wyposażenia, na boisku szkolnym przed strażnicą OSP.