[21/07/2013] Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Mlęcinie

W upalny niedzielny poranek 21 lipca 2013r., już około godziny 08:30 zaczęły pojawiać się jednostki OSP z gminy Dobre. O godzinie 10:00 rozpoczęły się zawody, przez blisko trzy godziny druhny i druhowie z OSP gminy Dobre zmagali się z poszczególnymi konkurencjami. W ich skład standardowo wchodzi: sztafeta 7x50m oraz ćwiczenie bojowe. Jak zwykle OSP Mlęcin zapewnił zaplecze – grill oraz zimne napoje chłodzące. Wisienką na torcie była „mlęcińska grochówka strażacka” w wykonaniu dh Dariusza Guta.

Około godziny 14:00 zostały ogłoszone wyniki.

W wielkim skrócie – grupa męska:

1. OSP Czarnogłów
  2. OSP Mlęcin
  3. OSP Sołki

Grupa – Kobieca Drużyna Pożarnicza:

1. OSP KDP Czarnogłów

Grupa Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

1. OSP MDP Czarnogłow
  2. OSP MDP Mlęcin

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy ponownie! Gratulujemy zwycięzcom!