Euro 2012 – Kibicujemy Naszej Reprezentacji!!!

Na kilka miesięcy przed czerwcem 2012r. grupa „Mlęciniaków” wpadła na pomysł, by w trakcie wyjątkowej imprezy, jaką było EURO 2012 w Polsce – zorganizować i wspólnie obejrzeć mecze Naszej reprezentacji. Podczas pierwszego Polska – Grecja (poprawiono – Stefan, dzięki za czujność), frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów.

1 comment

1. Stefan

Pierwszy mecz Szanowny Panie Administratorze graliśmy z Grecją (08.06.12 godz.18.00 Warszawa ) drugi mecz był z rosją (12.06.12 godz. 20.45 Warszawa) trzeci z czechami (16.06.12 godz. 20.45 Wrocław)