Przekaż 1% podatku na OSP

logo_1procent

Apelujemy i kierujemy gorącą prośbę do wszystkich strażaków, przedsiębiorców, sympatyków OSP, do członków ich rodzin o udzielenie wsparcia jakim jest przekazanie 1% Waszego podatku na Ochotniczą Straż Pożarną w Mlęcinie.

Środki pozyskane w ten sposób, pozwolą doposażyć naszą jednostkę w niezbędny sprzęt do gaszenia pożarów i prowadzenia działań ratowniczych oraz zakup w odzież i wyposażenie chroniące strażaków podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Niestety zazwyczaj każda akcja lub działanie czasu, wpływa na stan i jakość ww. sprzętu i wyposażenia. Pozwoli to nam na dalsze, skuteczne niesienie pomocy społeczeństwu w przypadku wystąpienia pożarów i innych miejscowych zagrożeń.

Jak przekazać 1% dla OSP Mlęcin?

W deklaracji PIT jako OPP (Organizacja Pożytku Publicznego) wpisz:

pit28_1_procent

więcej na stronie Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RPlink

W imieniu Zarządu OSP Mlęcin

dziękujemy za każdą przekazaną wpłatę