[06/05/2014] Dzień Strażaka w SP w Mlęcinie

straż 5 straż 4 straż 3 straż 2 straż 1 06/05/2014 Dzień Strażaka w SP w MlęcinieW dniu 06.05.2014 r. w Szkole Podstawowej  im. Marii Kownackiej w Mlęcinie odbyły się uroczystości związane z obchodzonym 04.05. Międzynarodowym Dniem Strażaka, na które zostaliśmy zaproszeni. Dzieci przywitały nas pięknym przedstawieniem i wręczyły kwiaty na ręce prezesa OSP dh. Ryszarda Chróścika. Po części artystycznej przedstawiliśmy pokrótce na czym polega praca strażaków ochotników z naszej jednostki oraz zachęciliśmy dzieci do wcielenia się w rolę strażaka poprzez ubranie strojów strażackich.

Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor Jolancie Jastrzębskiej za zaproszenie.